همسر کاوه رضایی درون راه شارلوا بلژیک – جامعه مجازی طلسمی
۲۲ام دی ۱۳۹۶ جامعه

فرنوش شیخی، همسر کاوه رضایی،مهاجم ایرانی تیم فوتبال شارلوا چند وقتی هست که با تیم والیبال زنان شارلوا تمرین می‌کند و توانسته نظر مساعد مسئولان این تیم را به خود جلب کند

همسر کاوه رضایی درون راه شارلوا بلژیک

به گفته جامعه مجازی طلسمی به نقل از افکار نیوز؛ فرنوش شیخی، همسر کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم فوتبال شارلوا چند وقتی هست که با تیم والیبال زنان شارلوا تمرین می‌کند و توانسته نظر مساعد مسئولان این تیم را به خود جلب کند،به طوری که آنها تصمیم دارند برای تقویت تیمشان این بانوی ایرانی را به خدمت بگیرند.

مربی تیم شارلوا درباره حضور شیخی درون این تیم اعلام کرد:او درون سطح بازیکنان بلژیکی بازی می‌کند. حضور شیخی هیچ هزینه‌ای برای ما ندارد. او چندین ماه هست که بازی نکرده و باید خود را آماده کند. لازم هست کارهای اداری انجام شود و اسناد مورد نیاز برای قرارداد با این بازیکن تهیه شود.ما باید این موضضوع را با فدراسیون درون میان بگذاریم و مسائل را حل و فصل کنیم.

گفتنی هست،فرنوش شیخی از سال ۲۰۰۹ تا کنون عضو تیم ملی والیبال ایران بوده و درون بازی های قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ نیز درون ترکیب ایران حضور داشت و عنوان بهترین دفاع وسط این رقابت ها را به دست آورد. بانک سرمایه آخرین باشگاه شیخی بوده هست.

♥ جذاب ترین مطالب روزانه را درون کانال تلگرام جامعه مجازی طلسمی ببینید


مطالب پیشنهادی